MŪSŲ PASLAUGOS
Ką mes siūlome
Išspręsime Jūsų prekių pristatymo, krovinių transportavimo bei sandėliavimo klausimus bei pasiūlysime optimalų sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.
Prekių persiuntimo paslauga
Išsirinkote prekę Europos internetinėje parduotuvėje, tačiau ji nepristato į Jūsų šalį? Suteiksime pristatymo adresą reikiamoje šalyje ir pasirūpinsime saugiu Jūsų prekių pristatymu.
Transportavimas
Teikiame krovinių transportavimo paslaugas Lietuvoje bei Europoje. Galime pasiūlyti itin platų pervežimo paslaugų spektrą: nuo dalinių krovinių iki autovežio paslaugų. Nesvarbu, koks jūsų krovinys – visada stengiamės rasti geriausią pervežimo sprendimą.
Sandėliavimas
Neturite kur sandėliuoti savo prekių ar siuntų? Pasinaudokite mūsų sandėliais Lietuvoje, Vokietijoje, Latvijoje ir Lenkijoje. Čia saugumą užtikrina moderni sistema, o prireikus taip pat galime suteikti krovos darbų paslaugas.
Prekių grąžinimo adresas užsienyje
Prekiaujate užsienyje ir susiduriate su sunkumais klientams panorus grąžinti prekę? Galime suteikti prekių grąžinimo adresą Vokietijoje, Latvijoje bei Lenkijoje ir už optimalią kainą, pervežti prekes Jums.
Prekių išsiuntimas visoje Vokietijoje ir Lenkijoje
Galime pasiūlyti geresnes prekių siuntimo kainas visoje Vokietijoje ir Lenkijoje, bendradarbiaujant su DHL ir DPD siuntų tarnybomis.
Prekių nupirkimo paslauga
Išsirinkote norimas prekes Europos internetinėje parduotuvėje, tačiau susiduriate su sunkumais nusiperkant? O galbūt jums tiesiog reikalinga prekių nupirkimo paslauga? Norintiems įsigyti prekes užsienio parduotuvėse, siūlome prekių nupirkimo paslaugą.